Srpen 2014

Citáty-1

12. srpna 2014 v 21:35 Komunizmus
V článcích s názvem "Citáty-číslo" naleznete vždy nějaké pěkné výroky. První článek bude zaměřen na sedm citátů od sedmi osobností. Můžete se přečíst citát od Josifa Stalina, Vladimira Lenina, Karla Marxe, Friedricha Engelse, Lva Trockého, Maa Ce-Tunga a Che Guevary. S věcmi, kteří tito lidé udělali nemusíte souhlasit. Můžete tyto muže z duše nenávidět. Ale nemůžete jim odepřít jejich činy (kladné i záporné) a citáty- citáty, kterými by se mělo řídit i plno nekomunistů.

"Ukrajinu do Evropské Unie nechceme"-názor

11. srpna 2014 v 1:31 AntiEU
V tomto článku bych chtěla zmínit jednu facebookovou stránku s názvem, který jste si zřejmě již odvodili. Stránka nemá ani padesát like, nicméně jsem se rozhodla reagovat na její popisek, obsah, ale hlavně název.

Program Marty Bayerové

11. srpna 2014 v 1:13 Komunizmus
Marta Bayerová je senátorka parlamentu České republiky za obvod Znojemsko. Je to velmi štědrá, hodná a chytrá žena. Od května 2008 je členkou Ústředního výboru KSČM. Můžete navštívit její webové, nebo facebookové stránky.

Rudá hvězda-1

1. srpna 2014 v 11:46 Poviedky
Upozornění- fotografie co zde používám jsou doopravdy z Gruzie, ale určitě na nich není Tengiz, Michail ani Otar nebo Medeja. Nechci ním někoho urážet, uškodit mu na zdraví nebo působit otřesy mozků učitelům historie. Nyní, z moci mi svěřené, přísahám, že všechno co napíši je pouze smyšlená povídka a pokud tito lidé doopravdy existují, tímto se jim omlouvám za zveřejnění jejich života.